Darmowy kurs języka polskiego

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zaprasza na darmowe kursy języka polskiego dla początkujących! Центр іноземних мов Медичного університету в Познаніпропонує безкоштовні курси польської мови для початківців!

Test Erasmus - język włoski

Informujemy, że dnia 24 marca b.r. o godzinie 18.00 w sali nr 8 odbędzie się test do Erasmusa z języka włoskiego.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24.01.2022 r. zmarł ś.p. mgr Zbigniew Domaradzki, wieloletni wykładowca języka angielskiego w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 25.11.2021 roku zmarła ś.p. mgr Danuta Domaradzka, wieloletni wykładowca języka angielskiego w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, wychowawca wielu pokoleń młodzieży.